NOVICE S KARANTENE (PRISPEVKI ŠOLSKIH NOVINARJEV)

Za rubriko Novice iz karantene iz Damaska Abir Khoury in Willem Steijlen Življenje v Damasku je, kljub vojni in pandemiji, dokaj normalno Trgovine, restavracije, fitnesi, nakupovalna središča, bazeni … so v glavnem sirskem mestu odprti. Koronavirus je tudi v Siriji prisoten, a življenje poteka brez večjih omejitev Napisala: Ema Okovič, 7. c. Foto: Abir Khoury in Willem Steijlen Odločila sem se narediti video intervju z mojima botroma, čeprav živita v glavnem mestu Sirije, v Damasku. Damask je največje nenehno naseljeno mesto na svetu, v katerem sem se pred skoraj dvanajstimi leti rodila. Iz Damaska sem odšla stara le tri tedne, … Nadaljujte z branjem NOVICE S KARANTENE (PRISPEVKI ŠOLSKIH NOVINARJEV)